Renault Master 125 dCi Podnośnik koszowy, zwyżka France Elévateur 121 Fcc - w ofercie firmy BES TRUCK - >> samochody ciężarowe

Tel. +48 535 500 446 samochody@truckbes.pl

Renault Master 125 dCi Podnośnik koszowy, zwyżka France Elévateur 121 Fcc

142 559,00 zł netto

≈32,900 Eur netto
(Średni kurs Euro z dnia 2024-06-21 (4.3331 zł ))

nr oferty: 160

OPIS POJAZDU

ID: 10210047
Marka: Renault
Model Master
Wersja L2H2
Pierwsza rejestracja: 03-2016
Moc: 92 KWt (125KM)
Pojemność silnika: 2299cm3
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Kolor: biały
Liczba osi: 2
Zawieszenie: resory piórowe
Rozstaw osi: 3.682 mm
Skrzynia biegów: manualna
Klasa emisji spalin: EURO 5
Przebieg: 192.818 km

INFORMACJE:

Wyposażenie dodatkowe
- 3 miejsca
- ABS, ASR
- Radio CD, AUX, BLUETOOTH
- Tempomat
- Poduszki powietrzne
- Wspomaganie kierownicy
- Fotel kierowcy z podłokietnikiem
- Elektryczne szyby
- Elektryczny immobilizer
- Centralny zamek z pilotem zdalnego sterowania
- Komputer pokładowy

Zabudowa
Podnośnik koszowy France Elevateur 121 Fcc

- Wysokość robocza: 12,1 m
- Zasięg boczny : 7m
- Kąt wychylenia : 400°
- Możliwość obciążenia kosza do 120kg
- Pilot zdalnego sterowania
- Funkcja uruchamiania / zatrzymywania silnika
- Elektryczna pompa awaryjna
- Licznik godzin

Podnośnik koszowy 121 Fcc francuskiego producenta France Elevateur zamontowany na Renault master - pompa hydrauliczna z elektromagnetycznym sprzęgłem napędzana jest paskiem wielorowkowym za pomocą silnika.


Podnośnik koszowy jest zamontowany na ściętej furgonetce, co czyni go jednym z najbardziej kompaktowych produktów na rynku. Ten model furgonetki jest bardzo popularny wśród firm zajmujących się robotami publicznymi, elektrycznością, telekomunikacją i oświetleniem publicznym, ponieważ doskonale dostosowuje się do środowisk miejskich. Wariant wyposażenia bez podpór bocznych zapewnia największą możliwą oszczędność czasu przy krótkotrwałej i wymagającej częstego przemieszczania się pracy dzięki bezproblemowemu montażowi i demontażowi maszyny.

Ponadto na samochodzie znajduje się też instalacja elektryczna do haka. Możliwość montażu haka z homologacja 3.5 t dopuszczoną do tego pojazdu .

LEASING

Załatwiamy wszelkie formalności. Współpracujemy z większością towarzystw leasingowych. Doradzimy Państwu w wyborze finansowania pojazdów. Leasing bez ograniczeń rocznika.


SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH ZA GOTÓWKĘ. SPECJALISTYCZNYCH I ZWYKŁYCH. W ROZLICZENIU ZA INNE Z NASZEJ OFERTY. SKUP - SPRZEDAŻ MASZYN BUDOWLANYCH. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY. LEASING. KREDYT.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Informacje zawarte w ogłoszeniach nie mogą być podstawą do kierowania jakichkolwiek roszczeń wobec firmy. Zawarcie umowy kupna-sprzedaży prezentowanego sprzętu wymaga każdorazowo bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem firmy BES Truck. Rzeczywiste parametry techniczne pojazdów prezentowanych na stronie internetowej mogą w ograniczonym zakresie różnić się od danych zawartych w ogłoszeniu. Uprzejmie prosimy o kontakt z firmą BES TRUCK w celu sprawdzenia dostępności sprzętu.